Kids Puzzle Bee

Kids Puzzle Bee 1

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne.

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne.

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne. Bardzo prosty I intuicyjny interfejs, żadnego skomplikowanego menu - do obsługi wystaczy jeden paluszek. Dołożyliśmy starań, aby dopracować każdy szczegół - grafikę, płynność oraz jakże ważną muzykę dedykowaną dla milusińskich. Nie musisz się martwić, że Twoje dziecko będzie nerwowe gdy nie będzie potrafiło ułożyć obrazka - gdy nie ma Cię w pobliżu pomocą służy zawsze uśmiechnięta pszczoła, - wystarczy jej dotknąć.W zamian za pomoc nasza pracowita pszczółka chętnie podje troche łakoci, które ustrzeli dla niej dziecko z latających baloników.

Nasza gra edukacyjna oferuje:

- Zestaw ponad 100 różnorodnych darmowych obrazków!

- 12 kategorii głownych!

- Każdy zestaw puzzli zawiera 4 pięknie wycięte kawałki układanki do rozwiązania

- Słodka pszczoła pomaga w rozwiązaniu zagadki, wystarczy ją dotknąć

- Prosty i intuicyjny interfejs przyjazny dzieciom

- Wysokiej jakości grafiki i animacje

- Znana dzieciom melodia w tle

- Sprawdza się doskonale na wszystkich telefonach i tabletach z systemem Android

- i co najważniejsze ### wszystkie układanki są dostępne za darmo ###

Gra jest wspaniałą zabawą oraz edukacją dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym. Gdy dziecko rozwiąże zagadkę, w nagrodę otrzymują pęk kolorowych baloników, na których wiszą łakocie dla pomocnej pszczółki.

Gra jest dostępna za darmo w Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crazyhappygame.kidspuzzlebee).

Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Crazyhappygame/723494907726562

Twitter:

https://twitter.com/crazyhappygame

G+:

https://plus.google.com/115011784959280311769/posts

Kids Puzzle Bee

Download

Kids Puzzle Bee 1